Pracuj z nami w The Hut Group

Stanowiska

The Hut Group działa na rynku europejskim od ponad 10 lat. To międzynarodowy koncern technologiczny funkcjonujący w sektorach: zdrowie i uroda. Firma została założona w 2004 roku przez CEO Matthew Mouldinga. Obecnie prowadzi działania operacyjne w 178 lokalizacjach, oferując sprzedaż detaliczną swoich produktów klientom w 169 krajach. THG produkuje i dystrybuuje swoje produkty głównie w Wielkiej Brytanii, Europie, Azji oraz w Ameryce Północnej.

  • Wywiad z Mariolą Korotasz Kierownikiem ds. outsourcingu w InterKadrze

    Pracuje w InterKadrze ponad 7 lat. W tym roku nasz zespół postanowił przyznać jej tytuł Ambasadora InterKadry, czyli osoby która w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju firmy i jest jej reprezentantem. W krótkim wywiadzie Mariola Korotasz opowiada o swojej drodze zawodowej, recepcie na sukces i zmianach jakie zaszły na rynku pracy w ciągu ostatnich kilku lat.

  • Zawód spawacz

    Stanowiska

    Osoby z uprawnieniami spawalniczymi są poszukiwane w każdej gałęzi gospodarki od konstrukcji maszyn przez przemysł metalowy po budownictwo czy przemysł stoczniowy. Zawód spawacza wymaga wprawdzie specjalnych kwalifikacji, wiąże się z trudnymi warunkami pracy, ale jest też bardzo dobrze opłacany.