Praca za granicą. Jak i gdzie jej szukać?

Praca za granicą

Coraz częściej myślisz o wyjeździe za granicę w celach zarobkowych? Na początek warto zastanowić się do jakiego kraju chcesz wyjechać. Pamiętaj, że lepiej i bezpieczniej czujesz się znając chociaż podstawy języka, którym posługują się mieszkańcy kraju, w którym przebywasz. Możesz to właśnie kryterium objąć jako właściwe i np. wybrać Niemcy, bo posługujesz się niemieckim w stopniu komunikatywnym.

 • Pracuj z nami w Guardian Glass w Częstochowie

  Stanowiska

  Guardian Glass jest jednym z największych producentów szkła i największych innowatorów tej branży na świecie, działającym już od dziewięćdziesięciu lat.

  Firma zaczęła swoją historię od produkcji szyb samochodowych dla przemysłu motoryzacyjnego w Detroit, ale z czasem rozszerzyła działalność. W latach 70. w Carleton powstała nowoczesna fabryka szkła float będącego materiałem wykorzystywanym w budownictwie.

 • Zawód KIEROWCA

  Stanowiska

  Kierowca to zawód w gruncie rzeczy bardzo różnorodny. Warunki, czas pracy, zarobki zależą od tego, jakimi pojazdami kierujemy, czy wykonujemy pracę na miejscu, czy jeździmy po Polsce czy za granicę. Bez względu jednak na to, czy jesteśmy taksówkarzem, kurierem czy kierowcą ciężarówki, praca ta wymaga podobnych umiejętności.