Zarządzając pracą tymczasową z serca Twojej firmy, wesprzemy Cię w jej funkcjonowaniu najlepiej, jak to możliwe.

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, elastyczność kadrowa to kluczowy element sukcesu. Synergie Proxi oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu zatrudniania pracowników tymczasowych, jednocześnie zapewniając skuteczne zarządzanie nimi wewnątrz Twojej organizacji. To innowacyjna usługa łącząca pracę tymczasową z elementami outsourcingu.

synergie proxi team


Dlaczego warto wybrać naszą usługę? 

1. Precyzyjne dostosowanie do potrzeb

Potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy? Z nami to proste. Dostarczymy Ci wykwalifikowanych pracowników tymczasowych, dostosowanych do specyfiki Twojej branży i bieżących projektów, a także zajmiemy się ich koordynacją. Elastyczność to nasza mocna strona.

2. Profesjonalne zarządzanie kadrami tymczasowymi


Nasi doświadczeni kierownicy personalni przejmą pełną odpowiedzialność za zarządzanie pracownikami tymczasowymi wewnątrz Twojej firmy. Od rekrutacji po codzienne kwestie administracyjne - możesz skoncentrować się na strategicznych aspektach prowadzenia biznesu. Klient i nasz Pracownik zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie. Poprzez naszego Koordynatora pracującego w lokalizacji Klienta zawsze jesteśmy blisko jego potrzeb.

3. Optymalizacja kosztów i efektywność


Nasza usługa nie tylko umożliwia Ci dostęp do potrzebnych zasobów kadrowych w danym momencie, ale także pomaga zoptymalizować koszty związane z zarządzaniem personelem. Z nami płacisz tylko za to, co faktycznie potrzebujesz.

4. Indywidualne rozwiązania dla Twojej firmy


Rozumiemy, że każda firma jest wyjątkowa. Dlatego nasze podejście jest indywidualne. Tworzymy spersonalizowane strategie zatrudniania i zarządzania, dopasowane do specyficznych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

5. Podnosimy jakość i realizujemy cele


Podnosimy jakość onboardingu i redukujemy ilość tzw. rezygnacji po pierwszym dniu. Jesteśmy wsparciem przy osiąganiu celów produkcyjnych czy magazynowych, w tym jakości i wydajności pracy.

Zapytaj o ofertę

Dlaczego warto wybrać naszą usługę?

 • Precyzyjne dostosowanie do potrzeb.
 • Profesjonalne zarządzanie kadrami tymczasowymi.
 • Optymalizacja kosztów i efektywność.
 • Indywidualne rozwiązania dla Twojej firmy.
 • Podnosimy jakość i realizujemy cele.

Dlaczego my?

 • Doświadczenie

  Współtworzymy rynek pracy w Polsce od 2006 roku, nasz zespół to 200 specjalistów, którzy gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.

 • Indywidualne podejście

  Potrzeby każdego klienta analizujemy indywidualnie. Dopasowujemy rozwiązania zarówno dla dużych firm, jak i średnich oraz małych przedsiębiorstw.

 • Etyka

  W naszej działalności stosujemy zasady Kodeksu Etycznego. Postępujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w Polsce oraz Unii Europejskiej.

 • Wiedza

  Znamy doskonale rynek pracy i dysponujemy ogromną bazą pracowników, która codziennie się powiększa.

 • Jakość

  Posiadamy certyfikaty jakości QSBP w opiece oraz zgodne z normami ISO 9001:2015 oraz ISO 27001:2017.

 • Zasięg

  Świadczymy usługi w całej Polsce i zagranicą. Posiadamy kilkanaście centrów rekrutacyjnych w całej Polsce.

Opinie naszych Klientów

Firma Lorenz Snack-World współpracuje z Interkadrą od lipca 2011 roku, w zakresie zapewnienia pracowników tymczasowych, głównie dla obszaru produkcji. Konsultanci Interkadry są bardzo otwarci na współpracę, rozumieją specyfikę naszej produkcji i jej dużą zmienność, elastycznie dostosowując się do naszych potrzeb. Wspierają nas także w organizacji zatrudnienia pracowników zagranicznych. W oparciu o dotychczasowe doświadczenia we współpracy, rekomendujemy Interkadrę jako odpowiedzialnego partnera biznesowego.

Małgorzata Książkowska-Kowalska

HR Manager

Zespół

 • Krzysztof-Czajkowski
  Krzysztof Czajkowski
  Dyrektor handlowy
 • Mariola Korotasz
  Mariola Korotasz
  Outsourcing & Proxi Manager
 • Ula Bielińska wer 6
  Urszula Bielińska-Gryszówka
  Członek Zarządu, Dyrektor operacyjny

Wyślij zapytanie ofertowe

InterKadra Sp. z o.o. , ul. Wadowicka 6, 30-415 Kraków, NIP: 6762336026

imgNa górę strony