Teraz szukamy

  • Operator maszyn i instalacji produkcyjnych
    Wiele lokalizacji
  • Kasjer/sprzedawca
    Wiele lokalizacji
  • Pracownik produkcji
    Wiele lokalizacji

Dobra praca od zaraz

Jesteśmy firmą godną Twojego zaufania. Istniejemy na rynku od 2006 roku, rekrutujemy i zatrudniamy pracowników dla pewnych i sprawdzonych firm w całej Polsce. Jeśli szukasz pracy to znaczy, że właśnie Ciebie szukamy.

W wyborze właściwej oferty pomoże Ci nasz doświadczony doradca, który jest do Twojej dyspozycji w każdej chwili, gdy tego potrzebujesz. By nawiązać z nami współpracę wystarczy, że odwiedzisz osobiście jedno z naszych centrów rekrutacyjnych, zadzwonisz lub wypełnisz formularz zgłoszeniowy.

Zostaw CV

Dla jakiej branży aktualnie rekrutujemy ?

Opinie o nas

Pracuję w Cooper Standard dzięki Interkadra. Solidna firma, szybko znalazłam dzięki niej pracę. Umowę dostałam od pierwszego dnia szkolenia, pensja na czas. Dostosowali moje zmiany do zmian znajomego, z którym dojeżdżam do pracy-tańszy transport

Edyta Wróblewska

Polska

Opinie o nas

Jesteśmy pracownikami z Ukrainy. Interkadra zapewniła nam start na polskim rynku pracy. Mamy ciekawą pracę w zakładzie produkcyjnym w Gdańsku. Rozwijamy się, jesteśmy cenionymi pracownikami, poznaliśmy wielu nowych znajomych. Dzięki pracy w InterKadrze myślimy o tym żeby na stałe zostać w Polsce i związać z nią swoją przyszłość zawodową i osobistą.

Olia i Vitalii Mytso

Gdańsk

Opinie o nas

Polecam tą agencję, przedstawiona oferta jest zgodna z rzeczywistością, dobry kontakt z pracownikami biura.

Rafał Gaj

pracownik w firmie budowlanej w Czechach
InterKadra Sp. z o.o. , ul. Wielicka 50, 30-552 Kraków, NIP: 6762336026
imgNa górę strony