Numer referencyjny:
HOS/2703/RSR

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko/ praca zdalna
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Elastyczne warunki pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • System motywacyjny
  • Pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy
  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na terenie południowej/ północnej Polski
  • Prowadzenie pierwszego etapu rekrutacji ( 90% rekrutacje telefoniczne)
  • Poszukiwanie nowych możliwości pozyskania kandydatów
  • Analiza potencjału danej lokalizacji pod kątem skutecznego pozyskania kandydatów
  • Monitoring zatrudnienia pozyskanych kandydatów
  • Przygotowywanie profili, selekcja oraz przekierowanie kandydatów na drugi etap rozmów rekrutacyjnych
  • Utrzymywanie kontaktu z kandydatami poprzez budowanie relacji i zaufania
  • Współpraca z Kierownikami Regionalnymi
  • Przygotowywanie raportów z działań w terenie i raportowanie do przełożonego
  • Reprezentowanie firmy oraz dbanie o dobry wizerunek

Oczekujemy :

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień HR, metod pozyskiwania kandydatów oraz technik przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych
  • Zainteresowanie obszarem HR ( nie musisz mieć doświadczenia )
  • Status studenta
  • Umiejętność zarządzania czasem i samodzielnej pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętności interpersonalne oraz zdolności do budowania relacji z kandydatami
  • Mobilność w obszarze południowej Polski
  • Wysoki poziom samodzielności oraz zaangażowania w realizacji powierzonych zadań
  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz Microsoft Outlook