Numer referencyjny:
PRO/0120/GD

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 13-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania!Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

Oczekujemy:
  • wysokiego poziomu sprawności manualnej,
  • zdolności interpersonalnych oraz umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • dyspozycyjności, sumienności i skrupulatnego wykonywania obowiązków,
  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
  • stabilną i długotrwałą współpracę z naszym Klientem,
  • realną możliwość stałej współpracy bezpośrednio u Klienta,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • wynagrodzenie od 3100 do 3600 zł brutto za miesiąc.

Oczekujemy :

  • pakowanie asortymentu w kartony zbiorcze oraz na palecie zgodnie z kartą specyfikacji produktu,
  • sprawdzenie zgodności zadanej wagi i rodzaju asortymentu w stosunku do treści opakowania,
  • kontrola wyrobów w trakcie produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów końcowych,
  • dbanie o przestrzeganie BHP w powierzonym obszarze,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.