Numer referencyjny:
OWW/0324/LDZ

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • miejsce pracy - Łódź - Nowe Sady (Polesie),
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjną stawkę w wysokości 4600-4850 zł/brutto + premię,
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • jasny i oparty o cele system premiowy,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • opiekę podczas procesu wdrożenia pracownika,
  • benefity: opieka medyczna, pakiet multisport.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • rozładunek i załadunek aut,

  • przewożenie towaru po powierzchni terminalu i wydawanie go zgodnie z warunkami kontraktowymi,

  • kompletacja towaru z użyciem mobilnych urządzeń.

Oczekujemy :

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (WJO II).