Numer referencyjny:
OPP/0521/GDA

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej pralni,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przygotowanie i kompletowanie wsadów do maszyn pralniczych,
  • obsługa urządzeń pralniczych,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy :

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach 12-20 z możliwością wydłużenia,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych (ważne badania, uaktualnić można u nas orzeczenie).