Numer referencyjny:
MGR/0424/POZ

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. lub umowę zlecenie,
  • pracę od marca 2024r.,
  • stawkę 27,70 zł/h brutto,
  • premię,
  • pracę w systemie 2-zmianowym.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałaś/eś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl/ lub odwiedź mas w jednym z naszych centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki,
  • etykietowanie i skanowanie przesyłek,
  • obsługiwanie skanera ręcznego i urządzeń magazynowych,
  • dbanie o przestrzeganie BHP w powierzonym obszarze/
    inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy :

  • sumienności i skrupulatnego wykonywania obowiązków,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane.