10/03/2022 Zamknij okno

Od wielu lat jednym z elementów strategii rynkowej InterKadry było poszukiwanie inwestora zewnętrznego. Dzisiaj możemy oficjalnie ogłosić, że udało nam się nawiązać współpracę z jednym z europejskich liderów w branży HR - Groupe Synergie.

26 września 2022 r. została podpisana warunkowa umowa sprzedaży 100% udziałów spółek InterKadra, GrupaIK i IKFrance. Obecny status formalny transakcji to oczekiwanie na oficjalną decyzję UOKIK. Po niej nastąpi ostateczne przeniesienie własności na rzecz Groupe Synergie.

Jesteśmy przekonani, że to szansa rozwoju i nowe pespektywy. Połączenie międzynarodowego zasięgu Groupe Synergie i 15 lat doświadczenia InterKadry w tworzenia rynku pracy w Polsce jest gwarantem stabilności i otwiera przed naszą firmą nowe możliwości.

Jednocześnie naszych Klientów, Współpracowników, Pracowników i wszystkie związane z nami podmioty pragniemy poinformować, że nasza współpraca zachowuje ciągłość i przebiega bez zmian. Pracujemy dla Was i z Wami z tą samą energią, zaangażowaniem realizując wspólne cele. Rozwijamy się.

InterKadra Sp. z o.o. , ul. Wielicka 50, 30-552 Kraków, NIP: 6762336026
imgNa górę strony