Numer referencyjny:
KRK/0424/KRK

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • swoboda działania,
  • stałe i stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • duże wsparcie merytoryczne,
  • miłą atmosferę pracy,
  • pakiet medyczny i sportowy.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Obowiązki:

  • umieszczanie ogłoszeń o pracę,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów,
  • weryfikowanie kwalifikacji kandydatów oraz dopasowywanie adekwatnych ofert,
  • koordynowanie zatrudnienia kandydatów,
  • pomoc w obsłudze pracowników,
  • nadzór nad dokumentacją pracowniczą,
  • inne prace biurowe.

Oczekujemy :

  • praktycznych umiejętności obsługi MS Office oraz obsługa portali społecznościowych,
  • umiejętności pracy na celach,
  • motywacji do pracy i kreatywnych rozwiązań w poszukiwaniu kandydatów.