Numer referencyjny:
PP/O424/OŁ

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę ze stawką: 13,50 euro/h brutto,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia za granicą.

LOKALIZACJA: LAND TURYNGIA

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Zakres obowiązków:

  • praca w 80 % na dziale serwisu / gwarancji
  • drobne naprawy sprzętu (odkurzacze, oczyszczaczi i nawilżacze powietrza)
  • proste prace produkcyjne.

Oczekujemy :

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia technicznego,
  • mile widziane wykształcenie elektryczne/mechaniczne,
  • zdolności manualnych,
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego,
  • prawa jazdy + samochodu na dojazd do pracy.