Numer referencyjny:
MAG/2710/KAT

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,64- 15,35 € b/h, wypłacane tygodniowo.
  • Umowa o pracę na warunkach holenderskich.
  • Praca w systemie 2-zmianowym.
  • Zakwaterowanie w pobliżu firmy.
  • Praca na długi okres czasu/na stałe.
  • Możliwość rekrutacji z rodziną, przyjaciółmi.
  • Gwarancja godzin- pełny etat.
  • Brak wiekówki.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

ZADANIA:

  • Załadunek i rozładunek palet
  • Zbieranie towarów, obsługa skanera ręcznego.
  • Prace magazynowe.
  • Obsługa EPT

Oczekujemy :

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2.
  • Doświadczenie na magazynie.
  • Prawo jazdy kat. b. od każdego kandydata.
  • Certyfikat na EPT