Numer referencyjny:
KU/0224/OŁ

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę.
  • zarobki: ok 2000 € netto (kucharz), 1500 € netto (pomocnik kucharza)
  • zakwaterowanie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Zakres obowiązków na stanowisku kucharza:

  • przygotowywanie posiłków na stołówce,
  • gotowanie według przepisów.

Zakres obowiązków na stanowisku pomocnika kuchennego:

  • pomoc kucharzowi, przygotowywanie sałatek, przygotowywanie warzyw, przygotowywanie deserów i małych dań. Doświadczenie nie jest wymagane.

Oczekujemy :

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kucharza min 1-2 lata. Od pomocnika kucharza nie wymagamy doświadczenia,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu min. A2,
  • Gesundheitspass - wymagana jest książeczka sanepidowska, którą można wyrobić online,
  • prawo jazdy + samochód na wyjazd.