Numer referencyjny:

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • zarobki od 3500£ -4000£ brutt miesięcznie,
  • umowę o pracę na warunkach angielskich,
  • zakwaterowanie o wysokim standardzie,
  • liczne premie i nadgodziny,
  • premie transportowe,
  • stabilną i długotrwała współpraca z naszym Klientem.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Opis stanowiska pracy:

  • ustawienie i zabezpieczanie stalowych prętów zbrojeniowych,
  • czytanie i interpretacja rysunku technicznego,
  • wykonywanie zbrojeń za pomocą odpowiednio dobranych narzędzi,
  • łączenie zbrojeń i wylewanie betonu,
  • praca na podnośnikach i i wysokości.

Oczekujemy :

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego B1,
  • status osiedleńca,
  • posiadanie karty pracownika CSCS
  • doświadczenie w pracy minimum 2 lata potwierdzone referencjami,
  • obsługa narzędzi ręcznych i elektrycznych,
  • interpretacja i czytanie rysunków oraz modeli 3D,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o szczegóły i estetykę pracy.