Numer referencyjny:
PRA/0521/OLS

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
  • stała opieka koordynatora InterKadra
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • premia miesięczna

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Opis stanowiska pracy:

  • kompletacja zamówień
  • segregacja towaru
  • obsługa skanera magazynowego
  • prace pomocnicze na magazynie
  • weryfikacja jakości przesyłek
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • rozwożenie przesyłek po terminalu

Oczekujemy :

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • doświadczenie w obsłudze skanera
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (nocna i popołudniowa - bez zmiany rannej)
  • wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy
  • uprawnienia na wózek widłowy tj. UDT