Numer referencyjny:
PM/1119/KR

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Modlniczka

Nr. Ref PM/1119/KR

Zadania:

  • kompletowanie zamówień;
  • wykonywanie operacji magazynowych związanych z przemieszczaniem towaru;
  • rozładunek i załadunek towarów;
  • wypełnianie raportów.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność do pracy na zmiany;
  • chęć i zaangażowanie;
  • wymagane prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT ( mile widziane)

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • pracę w zgranym zespole;
  • stawkę miesięczną w wysokości od 3200,00 zł brutto ( zależne od doświadczenia i uprawnień)
  • premię oraz dodatkowe benefity .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.