Numer referencyjny:
OWW/0921/OŁ

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
  • stabilną i długotrwałą współpracę z naszym klientem,
  • stałą opiekę koordynatora InterKadra,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Praca w BELGII

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Opis stanowiska pracy:

  • rozładunek towaru na magazynie i rozmieszczanie go w odpowiednie lokalizacje,
  • obsługa wózka widłowego,
  • prace magazynowe,
  • kompletacja ręczna.

Oczekujemy :

Wymagania:

  • uprawnienia mile widziane, ale niekonieczne (wyrabiamy uprawnienia na miejscu),
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • umiejętność obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.