Numer referencyjny:
OW/0522/KAT

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • Pracę dla kobiet i mężczyzn
  • Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
  • Stabilną i długotrwałą współpracę z naszym klientem
  • Stałą opiekę koordynatora InterKadra
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Wynagrodzenie wypłacane miesięcznie w wysokości 13,87-14,91€/h brutto
  • Odzież roboczą
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość zakwaterowania

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Opis stanowiska pracy:

  • rozładunek i załadunek przyczep i kontenerów,
  • odbieranie palet za pomocą ręcznego skanera,
  • przewożenie pełnych palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej.

Oczekujemy :

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózków z długimi widłami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2-B1