Numer referencyjny:
OPE/1219/GD

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta;
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet medyczny oraz socjalny (m.in. możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz grupowego ubezpieczenia na życie), Kartę Multisport.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przygotowywanie i odważanie surowców potrzebnych do sporządzania mieszanek;
  • kontrola jakościowa i ilościowa surowców na stanowisku pracy;
  • transport surowców z użyciem elektrycznych wózków paletowych;
  • prowadzenie procesu mycia i przezbrajania wskazanych urządzeń;
  • obsługa maszyn we wskazanym obszarze pracy;
  • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w prawidłowym stanie technicznym;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy :

  • wykształcenia zawodowego;
  • doświadczenia na stanowisku pracowniczym w branży spożywczej, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysokiego poziomu sprawności fizycznej;
  • umiejętności szybkiego dokonywania prostych obliczeń matematycznych;
  • znajomości wytycznych GMP, GHP,HACCP;
  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej i trzyzmianowej.