Numer referencyjny:
OMC/0421/OŁ

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

* Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + comiesięczne premie,

* Pracę w przyjaznym zespole,

* Możliwość zdobycia doświadczenia.

Пропонуємо:

Привабливу заробітну плату + щомісячні бонуси,

Роботу в дружній команді,

Можливість отримати досвід.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

*Obsługa maszyn CNC,

*Kontrola zgodności produkowanych elementów z dokumentacją techniczną;

*Wprowadzanie zmian parametrów,

*Praca z dokumentacją techniczną.

Ваші обов’язки:

Експлуатація верстатів з ЧПУ (CNC)

Контроль виготовлених елементів відповідно до технічної документації;

Внесення змін до параметрів,

Робота з технічною документацією.

Oczekujemy :

*Umiejętności obsługi maszyny CNC (jeśli masz małe doświadczenie - nie martw się - wyszkolimy Cię),

*Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej,

*Znajomości rysunku technicznego,

*Dyspozycyjności oraz zaangażowania,

*Mile widziane doświadczenie w obsłudze frezarek.

Очікуємо:
Вміння обслуговувати верстат з ЧПУ (СNC)

(якщо у Вас мало досвіду - не хвилюйтеся - ми навчимо вас),

Вміння аналізувати та вирішувати технічні проблеми;

Знання технічного креслення,

Зацікавленості та цілеспрямованості.

Досвід експлуатації фрезерних верстатів буде Вашою перевагою.