Numer referencyjny:
OML/1119/POZ

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Szukasz pracy na stałe na umowę o pracę?/Шукаєте постійну роботу?

Chcesz pracować w firmie, która jest rozpoznawalną marką w branży spożywczej?/Ви хочете працювати в компанії, яка є впізнаваним брендом у харчовій промисловості?

Chcesz pracować w chłodzie podczas gdy dookoła są upały?/Ви хочете працювати у холоді під час спеки?

Chcesz pracować od poniedziałku do piątku z wolnymi sobotami ../Ви хочете працювати з понеділка по п’ятницю з безкоштовними суботами ..

.. wyślij nam swoje CV :)/.. надішліть нам своє резюме :)

Mamy do zaoferowania:

Ми пропонуємо:

· UMOWA O PRACĘ wynagrodzenie podstawowe + premie do 10%/ДОГОВІР НА ПРАЦІ основна зарплата + бонуси до 10%,

· dodatkowe świadczenia świąteczne,/додаткові пільги на відпочинок,

· obiady za 1 PLN,/обіди за 1 злоту,

· prywatną opiekę medyczną/приватна медична допомога,

· dofinansowanie do karty sportowej,/співфінансування на спортивну карту,

· dobrowolne nadgodziny (w sobotę),/добровільна понаднормова робота (у суботу),

· dojazd z wybranych kierunków do firmy (Gniezno, Popowo, Czarnków, Oborniki, Wolsztyn, Wągrowiec, Rogoźno, Mieleszyn, Trzemeszno, Szamotuły, Pniewy, Komorniki)./доїзд з обраних напрямків до виробництав (Gniezno, Popowo, Czarnków, Oborniki, Wolsztyn, Wągrowiec, Rogoźno, Mieleszyn, Trzemeszno, Szamotuły, Pniewy, Komorniki)

Dodatkowo dla osób z zagranicy:

Додатково для людей з-за кордону:

· wsparcie przy legalizacji pobytu,/підтримка під час легалізації перебування,

· kursy języka polskiego./Курси польської мови

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Обов'язки:

· wytwarzanie majonezów, sosów, dodatków do sałatek, past zgodnie z recepturą,/виробництво майонезу, соусів, салатних добавок, паштетів за рецептом,

· monitorowanie przebiegu procesu produkcyjnego,/моніторинг виробничого процесу,

· wykonywanie pomiarów,/проведення вимірювань,

· prowadzenie dokumentacji./облік документів,

Oczekujemy :

Ми очікуємо :

· dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym i w warunkach około 12 st. na hali,/готовність до роботи в 3-х змінній системі та в умовах близько 12 градусів на виробництві

· gotowość do pracy w odzieży roboczej (fartuch, czepek na włosy, maseczka na twarz),/готовність працювати в робочому одязі (фартух, шапка для волосся, маска для обличчя)

· zaangażowania w wykonywane obowiązki,/заохочення до виконуваних обов'язків

· komunikatywnej znajomości języka polskiego (osoby z zagranicy)./комунікативні знання польської мови