Numer referencyjny:
MER/0919/LDZ

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

MERCHANDISER - WYKŁADANIE TOWARU

LOKALIZACJA: GDYNIA

Mamy do zaoferowania:

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • wynagrodzenie w formie stawki godzinowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży FMCG w prężnie rozwijającej się sieci sklepów
  • dodatkowe źródło dochodu
  • możliwość umawiania się na grafiki w zależności od dyspozycyjności (wolnego czasu).

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Obowiązki:

  • serwisy merchandisingowe (wykładanie towaru) odpowiadające standardom Klienta, mające na celu dbałość o wizerunek ekspozycji towaru,
  • zapewnienie ciągłości towarów - kontrola półek sklepowych, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
  • kontrola terminów przydatności produktów spożywczych,
  • sezonowa inwentaryzacja produktów,
  • raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

Oczekujemy :

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • dokładność i rzetelność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • telefon z systemem Android,
  • motywacja do pracy i zaangażowanie.