Numer referencyjny:
MGZ/WR/0124

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
  • stabilną i długotrwałą współpracę z naszym klientem,
  • stałą opiekę koordynatora InterKadra,
  • pracę z reguły od poniedziałku do piątku, soboty sporadycznie - płatne jako nadgodziny,
  • pracę na 3 zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 5500zł brutto i system premiowy do 400 zł brutto.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa wózka widłowego,
  • sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • prawidłowa i terminowa realizacja zleceń.

Oczekujemy :

  • własnego dojazdu do miejsca pracy (Małuszów około 13 km od Wrocławia)
  • doświadczenia w pracach magazynowych/produkcyjnych,
  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT),
  • zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.