Numer referencyjny:
KON/0424/KRK

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę, plan wdrożeniowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet współfinansowanych benefitów: multisport, opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w bieżącym kontakcie ze zleceniobiorcami,
  • bieżąca obsługa telefoniczna i e-mailowa zleceniobiorców,
  • organizacja przejazdów i innych spraw na rzecz zleceniobiorców,
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji,
  • inne prace administracyjno-biurowe.

Oczekujemy :

Oczekiwania:

  • dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • bardzo dobrych umiejętności obsługi MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • podstawy języka niemieckiego byłyby dużym atutem, ale nie jest to warunek.