Numer referencyjny:

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 16,75€/h
  • pierwsza umowa podpisywana jest na dwa tygodnie, później następuje jej
    przedłużenie
  • wynagrodzenie w EURO do 10 dnia miesiąca
  • minimalny czas pracy w ciągu tygodnia 40h
  • płatny urlop, a w razie jego niewykorzystania wypłacany jest ekwiwalent
    urlopowy
  • dodatek do pracy zmianowej w wysokości 14% od stawki podstawowejdodatek żywnościowy oraz za transport
  • ekwiwalent dla kierowcy wożącego 100 Euro miesięcznie
  • dodatek do pracy zmianowej w wysokości 14% od stawki podstawowej
  • dodatek żywnościowy oraz za transport
  • podatek dochodowy odprowadzany jest w Belgii
  • umowę o pracę tymczasową oraz załatwienie wszystkich formalności
    związanych z wyjazdem (certyfikat A1, karta EKUZ, etc.)
  • zakwaterowanie, częściowo opłacone przez InterKadrę
  • mieszkania zazwyczaj są 4-6 osobowe, a pokoje 2.-3 osobowe
  • możliwości ubezpieczenia członka rodziny
  • opieka polskiego koordynatora na miejscu
  • polski koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę tymczasową na max. 12 miesięcy z
    możliwością przejścia na bezpośredni kontrakt z firmą belgijską (może to nastąpić szybciej niż po 12 miesiącach)

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Obowiązki:

  • montowanie za pomocą określonej technologii odpowiednich części według wzoru/rysunku technicznego zgłaszanie wszelkich odchyleń/niedoróbek w przypadku
    zauważenia/porównania z rysunkiem technicznym
    praca zgodnie z procesem, rysunkiem technicznym oraz arkuszem kontroli jakości
  • na stanowisku klejarz: wycinanie i klejenie podłóg z płyty drewnianej oraz wykładzin PCV na stanowisku montażu drzwi: montaż elementów przydrzwiowych, siłowników
    hydraulicznych, podstawowej elektryki oraz skrzydeł drzwiowych
  • na stanowisku montaż rur: montaż i łączenie rur w podwoziu pociągu oraz
    wewnątrz pociągu
  • stanowisko urządzanie wnętrz: montaż gotowych modułów wnętrza typu
    obróbka okna z roletą, obudowy wewnętrzne, półki, stoliki, etc.

Oczekujemy :

Wymagania:

  • umiejętność obsługi klucza dynamometrycnego
  • doświadczenie lub wykształcenie techniczne umiejętność
  • czytania rysunku technicznego
  • język angielski lub francuski w stopniu komunikatywnym