Zamknij

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim | Toruń

Numer referencyjny: UKR/0918/GDA-TOR

  • Obowiązki:

  • ·         prowadzenie procesów rekrutacyjnych w środowisku firm produkcyjnych i logistycznych,

    ·         organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów,

    ·         zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych i innych mediach,

    ·         aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy

    ·         prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,

    ·         wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników

  • Wymagania:

  • ·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze obsługi klienta,

    ·         mile widziane wykształcenie wyższe z obszarów ZZL, psychologii lub specjalizacji pokrewnych

    ·         zainteresowanie tematyką rekrutacji i kadr,

    ·         płynna znajomość języka polskiego i ukraińskiego

    ·         wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi,

    ·         samodzielność oraz innowacyjność w działaniu,

    ·         prawo jazdy kat. B.

  • Oferujemy:

  • ·         umowę zlecenie podpisaną bezpośrednio z Agencją Pracy Interkadra (docelowo możliwość przejścia na umowę o pracę)

    ·         warunki finansowe uzależnione od wyników (część podstawowa + premia uzależniona od wyników),

    ·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

    ·         przyjazne środowisko pracy,

    ·         dużą swobodę przy realizacji zadań.