Zamknij

Pracownik produkcji

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik produkcji | Gdańsk

Numer referencyjny: PPR/0818/GD

  • Obowiązki:

    • montaż przełączników samochodowych
    • praca siedząca, stojąca lub w ruchu (zależnie od przydziału do funkcji)
    • testowanie oraz kontrola produkowanych elementów, obsługa linii, dostarczanie detali na stanowiska
    • układanie i selekcja elementów, kontrola wizualna,
    • pakowanie, sortowanie i układanie opakowań w wyznaczonych miejscach
  • Wymagania:

    • możliwość pracy w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku (konieczna gotowość do pracy w nadgodzinach jak również w soboty), lub w systemie pracy ciągłym 3-zmianowym od poniedziałku do niedzieli (dni wolne co 4 dni pracy - w weekend lub w ciągu tygodnia; przewidziany dodatek finansowy za pracę w takim systemie)
    • cierpliwość, dokładność, zdolności manualne, sprawność fizyczna, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie
    • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie za pośrednictwem Agencji Pracy Interkadra, docelowo zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
    • pełnowymiarowa umowa o pracę tymczasową
    • system premii i dodatków
    • niezbędne do pracy wdrożenie, szkolenia
    • możliwość rozwoju zawodowego