Zamknij

Pracownik produkcji

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik produkcji | Dąbrowa Górnicza

Numer referencyjny: PR/DG/IK/07/2018/KAT

  • Obowiązki:

    • prace produkcyjne
    • obsługa maszyn do wyrobu tworzyw sztucznych
    • produkcja folii, worków i wyrobów wtryskowych
    • ręczne prace transportowe
  • Wymagania:

    • chęci do pracy
    • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym
    • uczciwości i punktualności
    • duża siła fizyczna
  • Oferujemy:

    • umowę o pracę podpisywaną z APT Interkadra
    • możliwość przejścia pod firmę
    • podstawa plus premia ( ok. 2000 zł netto z dodatkami )
    • pracę w systemie 4 brygadowym
    • możliwość rozwoju i awansu