Zamknij

Pracownik produkcji

image description
Logo Interkadra

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik produkcji | Czechowice - Dziedzice

Numer referencyjny: PR/CZECH/TR/IK/09/18

  • Obowiązki:

    • obsługa maszyn i linii półautomatycznych;
    • prace produkcyjne i manualne;
    • prace manualne, składanie i montowanie elementów.
  • Wymagania:

    • zdolności manualne;
    • dobry wzrok;
    • dyspozycyjność;
    • duża motywacja do podjęcia i utrzymania pracy;
    • odpowiedzialność i cierpliwość.
  • Oferujemy:

    • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2600 brutto, premie oraz dodatki;
    • premię frekwencyjną;
    • umowę o pracę tymczasową z możliwością zawarcia umowy bezpośrednio z firmą;
    • możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive;
    • zorganizowany transport z lokalizacji: Brzeszcze, Jawiszowice, Bestwina;
    • stołówkę zakładową (możliwość wykupienia abonamentu w atrakcyjnych cenach dla pracowników).