Zamknij

Pracownik magazynu/dział dystrybucji Gdańsk

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik magazynu/dział dystrybucji Gdańsk | Gdańsk

Numer referencyjny: KOMP-G/2018/GD

  • Obowiązki:

    • komplementowanie zamówień internetowych
    • pakowanie złożonych zamówień
    • skanowanie towarów
    • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej/przy kompletowaniu zamówień
    • dyspozycyjność do pracy w godzinach 14-22 i/lub 22-6 od poniedziałku do piatku
    • umiejętność w pracy w grupie
    • umiejętność pracy pod presją czasu
  • Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej podpisywanej z Interkadrą
    • atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki do pracy nocnej
    • możliwość dostosowania grafiku do dyspozycyjności (praca 6-8 h)
    • przyjazną atmosferę pracy
    • pracę w Gdańsku, dzielnica Piecki-Migowo