Zamknij

Pracownik magazynowy w pionie logistyki

image description
Logo Interkadra

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik magazynowy w pionie logistyki | Biskupice Podgórne/Nowa Wieś Wrocławska

Numer referencyjny: MAG/1118/NN/NWW

  • Obowiązki:

    • kompletacja zamówień

    • obsługa skanera magazynowego

    • prace pomocnicze na magazynie

    • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na magazynie

    • doświadczenie w obsłudze skanera

    • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

    • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

    • wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy

    • uprawnienia na wózek widłowy (dodatkowy atut)

  • Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta)

    •  stabilna i długotrwała współpraca z naszym Klientem

    • stała opieka koordynatora InterKadra

    • dodatkowe ubezpieczenie na życie

    • przyjazna atmosfera pracy