Zamknij

Pracownik działu tradycja (bez obsługi kasy)

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik działu tradycja (bez obsługi kasy) | Wrocław ul. Sielska

Numer referencyjny: KSJ/518/WR

  • Obowiązki:

    • obsługa klientów sklepu zgodnie ze standardami (przywitanie, pożegnanie klienta, zaproponowanie polecanego asortymentu itp.),
    • obsługa urządzeń typu: krajalnica, maszyna do mielenia mięsa,
    • dbanie o porządek i czystość na stoisku,
    • dokładanie brakującego towaru, sprawdzanie terminów ważności,
    • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.
  • Wymagania:

  • Jeśli:

    • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym,
    • jesteś osobą pełnoletnią,
    • cechuje Cię rzetelność, odpowiedzialność, sumienność w pełnieniu obowiązków,
    • posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską lub jesteś gotowy do jej szybkiego wyrobienia,
    • masz doświadczenie w obsłudze klienta lub chcesz je zdobyć...

    ... wyślij nam swoje CV!

  • Oferujemy:

    • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową 19,00 zł brutto (dotyczy osób uczących się/studiujących/na etacie),
    • pełne szkolenie stanowiskowe (brak doświadczenia nie jest więc przeszkodą!),
    • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
    • elastyczny grafik pracy (możliwość pracy np. 4 dni w tygodniu / same weekendy),
    • zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.