Zamknij

Pracownik budowlany- murarz cieśla/zbrojarz

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik budowlany- murarz cieśla/zbrojarz | Fresnes les Montaubain

Numer referencyjny: PBM/0818/FR

  • Obowiązki:

    • prace murarskie z cegły i pustaków

    • lanie betonu

    • stawianie ścian z szalunków

    • zbrojenia

  • Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na budowie

    • samodzielność w wykonaniu powierzonych prac

    • chęci i zaangażowanie

  • Oferujemy:

    • umowa o pracę tymczasową,

    •  zakwaterowanie zapewnione i opłacone

    • dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży

    • możliwość pracy w nadgodzinach

    • długotrwałą współpracę

    • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem