Zamknij

Praca w branży Automotiv

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Praca w branży Automotiv | Sosnowiec

Numer referencyjny: MAG/1018/SOS

  • Obowiązki:

  • - Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera

    - Pakowanie części zamiennych zgodnie z wytycznymi

    - Prace magazynowe

  • Wymagania:

  • - Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

    - Motywacja, zaangażowanie i chęci do pracy

    - Punktualność

    - Dokładność

  • Oferujemy:

  • - Umowę o pracę podpisywaną z APT InterKadra z realną mozliwością zatrudnienia przez firmę

    - Pracę na pełen etat

    - Podstawę plus atrakcyjny system premiowania (premia frekwencyjna- miesięczna oraz kwartalna, premia za wyniki nawet 650 zł netto)

    - Ubezpieczenie grupowe oraz kartę MultiSport

    - Profesjonalny system szkoleń

    - Pakiet świąteczny (bony podarunkowe oraz paczki dla Dzieci)

    - Stała opieka Koordynatora InterKadra

    - Miła atmosfera w pracy