Zamknij

Pomocnik operatora maszyn

image description
Logo Interkadra

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pomocnik operatora maszyn | Elbląg

Numer referencyjny: POM/0818/GD-ELB

  • Obowiązki:

    • praca przy linii produkcyjnej
    • przygotowanie materiałów do obróbki
    • odbiór elementów i składowani w wyznaczonych miejscach
    • przygotowywanie narzędzi
    • dbanie o porządek w miejscu pracy
    • raportowanie zadań
  • Wymagania:

    • umiejętność organizacji pracy własnej
    • komunikatywność, zaangażowanie
    • umiejętność pracy w grupie
  • Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • umowę o pracę tymczasową
    • atrakcyjną stawkę godzinową wraz z premiami m.in, za frekwencję
    • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole