Zamknij

Pomoc szefa kuchni - praca w restauracji w Śródmieścu

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pomoc szefa kuchni - praca w restauracji w Śródmieścu | Warszawa

Numer referencyjny: PK/0418/WAW

  • Obowiązki:

  • Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    POMOC KUCHENNA

    Obowiązki:
    - przygotowywanie posiłków wg ustalonych standardów i procedur
    - wstępna obróbka produktów
    - współpraca z personelem gastronomii

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres k.dobrusin@interkadra.pl bądź kontakt na numer tel. 517 859 818

  • Wymagania:

    -otwartość i komunikatywność
    -chęć rozwoju oraz umiejętność szybkiego uczenia się
    -wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku w miejscu pracy
    -książeczka/zaświadczenie sanitarno-epidemiologiczna
    -nie wymagamy doświadczenia
    - gotowość do pracy w systemie 12-godzinnym 2/2

  • Oferujemy:

    -zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
    -stawkę 15/16zł brutto/h
    -grafik dopasowany do dyspozycyjności
    -szkolenie przygotowujące do pracy
    -stałą opiekę koordynatora z ramienia agencji pracy Interkadra