Zamknij

Operator Wózka Widłowego

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Operator Wózka Widłowego | Jelcz-Laskowice

Numer referencyjny: OWW/0518/JL

  • Obowiązki:

    • Obsługa wózków widłowych
    • Dowóz komponentów na produkcję
    • Dowóz wyrobów gotowych z hali produkcyjnej do magazynu
    • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
    • Ręczne prace magazynowe
  • Wymagania:

    • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
    • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze czytnika kodów kreskowych
    • Wykształcenie minimum zawodowe
    • Zdolność szybkiego uczenia się
    • Dyspozycyjność
  • Oferujemy:

    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Umowa o pracę podpisaną bezpośrednio z naszym Klientem
    • Możliwość pracy w nadgodzinach
    • System pracy 2 lub 3  zmianowej
    • dojazd z Brzegu, Oławy, Namysłowa przez Minkowice Oławskie, Biskupice Oławskie, Kopalinę; Bierutowa przez Niwki, Mikowice, Wójcice, Janików, Oleśnicy przez Ligotę, Grędzinę; Grodkowa,  Prus, Strzelina i Wiązowa przez Chociwel, Ośno, Pełczyce, Nysy