Zamknij

Magazynier

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Magazynier | Sosnowiec

Numer referencyjny: MAGSCH/0918/KAT

  • Obowiązki:

    • obsługa wózka widłowego (paleciak, czołowy, boczny)
    • prace magazynowych związane z przemieszczaniem towaru
    • kompletowanie zamówień
    • rozładunek i załadunek towarów
  • Wymagania:

    • JEDYNIE prawo jazdy kat. B!!!
    • Uprawienia na wózki widłowe (UDT) będą mile widziane, ale NIE SĄ WYMAGANE!
    • dyspozycyjność do pracy zmianowej
    • oraz chęć i zaangażowanie.
  • Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową
    • pracę na pełny etat
    • szkolenie wstępne przed rozpoczęciem pracy
    • stawkę miesięczną (zasadniczą) w wysokości 3100,00 zł brutto - 3 200,00 zł brutto
    • dodatek nocny w wysokości 40 %
    • benefity - dodatkowa opieka medyczna, Multisport
    • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy