Zamknij

Konsultant sprzedaży- pracownik call center

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Konsultant sprzedaży- pracownik call center | Gdynia

Numer referencyjny: CALL/0417/GDY

  • Obowiązki:

  • obsługa połączeń wychodzących

    realizacja zleconych celów jakościowych i ilościowych

    prezentacja nowych produktów i ofert

    sprzedaż oferty dopasowanej do Klient

    kontakt z zapewnionej bazy Klientów!

  • Wymagania:

  • umiejętność łatwego nawiązania kontaktów z ludźmi

    swoboda wypowiedzi

    dobra dykcja

    umiejętność pracy pod presją czasu

    nastawienie na realizację celów

    mile widziani studenci- grafik dopasowany do dyspozycyjności

    nie musisz posiadać doświadczenia - liczy się Twoja chęć do pracy!

  • Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w młodym i ambitnym zespole

    atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz wysokich prowizji!

    pakiet benefitów!

    praca w systemie zmianowym z możliwością dopasowania grafiku dla studentów!

    szkolenie wprowadzające

    możliwość rozwoju zawodowego

    szansę zdobycia cennego doświadczenia!

    pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Gdyni