Zamknij

Kierowca z kat.B Kokotów k.Krakowa

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Kierowca z kat.B Kokotów k.Krakowa | Kokotów

Numer referencyjny: KK/0518/KKR

  • Obowiązki:

  • - prawidłowa obsługa logistyczna klientów podczas dostaw (branża HORECA),

    - dbanie o właściwą eksploatację samochodu służbowego

  • Wymagania:

  • - aktywne prawo jazdy kat. B,

    - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

    - doświadczenie na stanowisku kierowcy

  • Oferujemy:

  • - zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat) od początku zatrudnienia,

    - pracę w godzinach porannych od poniedziałku do piątku i co 2ga sobota,

    - stałą pensję oraz premię motywacyjną