Zamknij

Kasjer stacje paliw

image description
Logo Interkadra

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kasjer stacje paliw | Warszawa

Numer referencyjny: SP/0518/WWA

  • Obowiązki:

    • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
    • aktywna sprzedaż towarów i obsługa kasy fiskalnej
    • ​dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji
  • Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe
    • uczciwość i odpowiedzialność
    • aktualne badania sanitrano- epidemiologiczne
    • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • praca w systemie 3 zmianowym
    • wysokie premie i dodatki
    • ​opiekę koordynatora z ramienia agencji pracy InterKadra
    • ​​pracę w Warszawie: Miejsce pracy: Warszawa;
    ul. Modlińska 144 (Białołęka)
    ul. Puławska 274
    ul. Nowoursynowska 183
    ul. Puławska 86
    ul. Dzika
    ul. Grochowska 19
    ul. Kondratowicza 49