Goodman_PL_Magnice_HUT_DSC8356 16.04.2020 Zamknij okno

The Hut Group działa na rynku europejskim od ponad 10 lat. To międzynarodowy koncern technologiczny funkcjonujący w sektorach: zdrowie i uroda. Firma została założona w 2004 roku przez CEO Matthew Mouldinga. Obecnie prowadzi działania operacyjne w 178 lokalizacjach, oferując sprzedaż detaliczną swoich produktów klientom w 169 krajach. THG produkuje i dystrybuuje swoje produkty głównie w Wielkiej Brytanii, Europie, Azji oraz w Ameryce Północnej.

Grupa THG to bardzo innowacyjne przedsiębiorstwo, które stworzyło własną platformę bazodanową, zapewniającą wielopoziomową integrację technologiczną i usprawniającą wszystkie procesy biznesowe realizowane w firmie. Dzięki temu może nie tylko realizować z powodzeniem własną produkcję, ale też współpracować z największymi markami na świecie. Partnerami biznesowymi The Hut Group są m.in.: Procter and Gamble, Nestlé, Daily Mail Group, Nintendo i Honda. Tym bardziej cieszy fakt, że tak innowacyjna firma postanowiła zbudować swoje centrum produkcyjno-logistyczne właśnie w podwrocławskich Magnicach.

Warto w tym miejscu dodać, że fabryka w Magnicach to pierwsza inwestycja THG na kontynencie europejskim. Intensywny rozwój nowego centrum i uruchomienie części produkcyjnej oznaczają zapotrzebowanie na pracowników. Firma zatrudnia około 400 osób. Rekrutacja pozostaje cały czas otwarta. Kto może liczyć na dobre warunki zatrudnienia u Brytyjczyków?

Na to pytanie odpowiada Aleksandra Ciszkowicz, Kierownik Regionu w InterKadra.

– Obecnie prowadzimy rekrutację głównie na stanowiska pracownika magazynu w centrum dystrybucyjnym i operatora produkcji do pracy przy produkcji. Co istotne, nasz klient, czyli The Hut Group, nie stawia kandydatom na te stanowiska wysokich wymagań. W praktyce oznacza to, że pracę w międzynarodowej firmie może otrzymać każdy, kto ma chęci do pracy. Jednocześnie pracownicy THG mogą liczyć na wynagrodzenie zaczynające się od

3530 zł brutto oraz premie wynoszące od 500 zł wzwyż. Co ważne podane wynagrodzenie oferowane jest na starcie i na pewno będzie wzrastać wraz ze stażem pracy w firmie! Trzeba podkreślić, że nasz partner jasno definiuje swoją politykę personalną. Jako firma z ambicjami poszukuje pracowników, którzy posiadają tę właśnie cechę, oferując im stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę w pracy. Bazując na naszym ponad 13-letnim doświadczeniu na rynku usług rekrutacyjnych, możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że oferta firmy THG to jedna z perełek na dolnośląskim rynku pracy.

Na co konkretnie mogą liczyć kandydaci do pracy w centrum produkcyjno-logistycznym THG w Magnicach? Na pewno na atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, uzależnione od stanowiska oraz kompetencji, jak również na system premiowy. Prowadząc rekrutację, InterKadra zapewnia ze swojej strony możliwość zatrudniania bezpośrednio przez koncern THG oraz stałą opiekę koordynatora agencji na miejscu, w centrum THG.

Jak dodaje dyrektor generalny The Hut Group w Polsce Mariusz Kaczorowski: – Wszystkim zainteresowanym pracą w naszym centrum produkcyjno-logistycznym w Magnicach zostanie zapewniony bezpłatny transport do i z pracy. Tym samym zapewnimy bezproblemowy dojazd osobom dojeżdżającym m.in.

z Bielan, Dzierżoniowa, Piławy, Ząbkowic Śląskich, Niemczy, Ziębic, Strzelina, Borka Strzelińskiego, Wałbrzycha, Świdnicy, Sobótki, Oławy, Brzegu, Lewina Brzeskiego i samego Wrocławia.

Nasi pracownicy mogą też liczyć na pakiet benefitów pracowniczych, w tym np. na obiady za 1 zł.

Analizując dokonania The Hut Group na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, można śmiało stwierdzić, że jest to firma o wysokiej kulturze pracy, mogąca zaoferować swoim pracownikom nie tylko nowe, komfortowe pomieszczenia, godne warunki pracy, ale też atrakcyjne warunki zatrudnienia i jasne ścieżki rozwoju.

Chcesz pracować w THG? Przeczytaj ofertę i aplikuj!

https://www.interkadra.pl/ofer...

InterKadra Sp. z o.o. , ul. Wielicka 50, 30-552 Kraków, NIP: 6762336026
imgNa górę strony