Plant-image-eu-czestochowa-drone-1 08.07.2022 Zamknij okno

Guardian Glass jest jednym z największych producentów szkła i największych innowatorów tej branży na świecie, działającym już od dziewięćdziesięciu lat.

Firma zaczęła swoją historię od produkcji szyb samochodowych dla przemysłu motoryzacyjnego w Detroit, ale z czasem rozszerzyła działalność. W latach 70. w Carleton powstała nowoczesna fabryka szkła float będącego materiałem wykorzystywanym w budownictwie. Stało się ono jednym z kluczowych produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo, a także przyczynkiem do jego rozwoju i rozszerzenia sieci produkcyjnej w ponad stu sześćdziesięciu krajach na pięciu kontynentach.

Obecnie działa 26 linii produkcyjnych szkła float Guardian Glass na świecie. Jedna z najnowocześniejszych znajduje się w zakładach w Częstochowie, gdzie powstaje wysokiej jakości szkło float w postaci tafli szklanych oraz szkła klejonego, wykorzystywanych do produkcji szkła okiennego, szkła budowlanego, szyb klejonych zespolonych, szyb samochodowych.

Fabryka Guardian Glass w Częstochowie rozpoczęła działalność w 2002 roku, a od 2020 roku przeszła modernizację, wprowadzając do procesu produkcyjnego supernowoczesną powlekarkę szkła (coater).

W zakładzie znajdują się dwie linie float, dwie linie powlekające i linia laminacji, produkuje niskoemisyjne (low-E) szkło float Guardian ExtraClear® oraz przeciwsłoneczne szkło powlekane Guardian SunGuard®, a także laminowane szkło do budynków mieszkalnych i komercyjnych. Te produkty poprawiają efektywność energetyczną, estetykę oraz komfort użytkowania budynków mieszkalnych oraz komercyjnych.

„Zakład Guardian Glass w Częstochowie stanowi naszą największą inwestycję kapitałową typu greenfield w historii firmy Guardian” — wyjaśnia wiceprezes wykonawczy firmy Guardian Glass. „Ten obiekt jest najbardziej wydajnym i operacyjnie efektywnym zakładem firmy i mieści nasz największy piec i największą powlekarkę. Nowa linia float ma nominalną wydajność 1000 ton metrycznych szkła dziennie, a nowa powlekarka reprezentuje najnowszą technologię dla firmy Guardian i, jak wierzymy, dla całej branży”.

W związku z rozwojem zakładów Guardian Glass firma prowadzi intensywną rekrutację na stanowiska:

automatyk

mechanik

elektryk

Od kandydatów wymagane jest średnie lub wyższe wykształcenie techniczne, umiejętność czytania schematów i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, rozwój zawodowy, szkolenia i dostęp do nowych technologii oraz atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym. Poza tym pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, rozbudowanego pakietu socjalnego spełniającego potrzeby również rodzin pracowników, program sportowy oraz kurs języka angielskiego.

Tutaj znajdziesz oferty:
Automatyk: https://bit.ly/3c0ye51
Elektryk: https://bit.ly/3AurwyC
Mechanik: https://bit.ly/3aoUXr2

InterKadra Sp. z o.o. , ul. Wielicka 50, 30-552 Kraków, NIP: 6762336026
imgNa górę strony