Zawód KIEROWCA

Stanowiska

Kierowca to zawód w gruncie rzeczy bardzo różnorodny. Warunki, czas pracy, zarobki zależą od tego, jakimi pojazdami kierujemy, czy wykonujemy pracę na miejscu, czy jeździmy po Polsce czy za granicę. Bez względu jednak na to, czy jesteśmy taksówkarzem, kurierem czy kierowcą ciężarówki, praca ta wymaga podobnych umiejętności.

  • Pracuj z nami w The Hut Group

    Stanowiska

    The Hut Group działa na rynku europejskim od ponad 10 lat. To międzynarodowy koncern technologiczny funkcjonujący w sektorach: zdrowie i uroda. Firma została założona w 2004 roku przez CEO Matthew Mouldinga. Obecnie prowadzi działania operacyjne w 178 lokalizacjach, oferując sprzedaż detaliczną swoich produktów klientom w 169 krajach. THG produkuje i dystrybuuje swoje produkty głównie w Wielkiej Brytanii, Europie, Azji oraz w Ameryce Północnej.

  • Wywiad z Mariolą Korotasz Kierownikiem ds. outsourcingu w InterKadrze

    Pracuje w InterKadrze ponad 7 lat. W tym roku nasz zespół postanowił przyznać jej tytuł Ambasadora InterKadry, czyli osoby która w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju firmy i jest jej reprezentantem. W krótkim wywiadzie Mariola Korotasz opowiada o swojej drodze zawodowej, recepcie na sukces i zmianach jakie zaszły na rynku pracy w ciągu ostatnich kilku lat.