Zamknij

Operator Maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: OPM/1216/ZAB

  • Obowiązki:

    • Obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki, rozdmuchiwarki, urządzenia do montażu, zgrzewarki)
    • Produkcja wyrobów zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej / montażowej mile widziane
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Punktualność
    • Uczciwość, dokładność, obowiązkowość, dobra organizacja pracy
  • Oferujemy:

    • Umowa o pracę tymczasową podpisywana z InterKadra Sp. z o.o.
    • Praca w systemie 3 zmianowym
    • Stała podstawa + premie
    • Możliwość wypracowania nadgodzin

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Podobne ofert pracy

2017-01-30 12:08:52

Młodszy specjalista ds. Rozwoju rynku

Częstochowa
2017-01-24 11:17:49

Magazynier

Sosnowiec
2017-01-31 09:09:00

Zgrzewacz, okuwacz plandek

Częstochowa