Zamknij

Specjalista ds. kontrolingu

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: SK/1117/RB

  • Obowiązki:

    • tworzenie raportów okresowych, analiz finansowych na potrzeby grupy
    • bieżąca kontrola kosztów działalności
    • wsparcie procesu budżetowania
    • aktywny udział w tworzeniu prognoz finansowych
    • wsparcie Dyrektora Finansowego w bieżącej realizacji zadań, oraz bieżącą współpracę ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi spółki
    • współpraca z działem księgowości w zakresie prawidłowego i terminowego wprowadzania danych finansowych do systemu księgowego
  • Wymagania:

    • min.3 letnie doświadczenie w kontrolingu finansowym lub audycie finansowym
    • znajomość obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej
    • wykształcenie wyższe ( finanse, rachunkowość, bankowość )
    • bardzo dobra znajomość MS Excel
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
    • obowiązkowość, rzetelność i samodzielność w działaniu
  • Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".