Zamknij

Pracownik Produkcji

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: PPR/082017/KAT

  • Obowiązki:

    • obsługa maszyn i linii półautomatycznych
    • kontrola wyrobów
  • Wymagania:

    • zdolności manualne
    • dobry wzrok
    • gotowość do pracy w systemie III zmianowym
    • chęć i zaangażowanie
  • Oferujemy:

    • atrakcyjną stawkę godzinową + premie
    • długofalową współpracę (po okresie weryfikacji zatrudnienie bezpośrednio u Klienta)
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • pracę od zaraz

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".