Zamknij

Operator wózka widłowego bocznego (wysoki skład)

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: OPE/0817/KR

  • Obowiązki:

  • • obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania
    • załadunek i rozładunek towarów
    • praca w warunkach chłodniczych (ok. 0 st. C.)

  • Wymagania:

  • • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy jako operator wózka widłowego
    • podstawowa znajomość języka niemieckiego
    • możliwość wyjazdu własnym samochodem

  • Oferujemy:

  • • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
    • Stałą pracę na pełny etat
    • Możliwość podwyżki po okresie próbnym
    • Odpłatne zakwaterowanie

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".