Zamknij

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: OWW/0417/OPO

  • Obowiązki:

    • obsługa wózków widłowych i skanera
    • dostarczanie surowców i półproduktów na obszar produkcji, między wydziałami produkcyjnymi
    • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
    • kompletacja towaru
    • dbałość o porządek i czystość w obszarze gospodarki magazynowej
  • Wymagania:

    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)
    • uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)
    • dbałość o porządek i higienę
    • umiejętność szybkiego uczenia się
  • Oferujemy:

    • pracę stałą w Opolu
    • podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie)
    • dofinansowanie do dojazdów / do paliwa dla osób mieszkających w Opolu oraz spoza Opola
    • bezpłatne gorące napoje

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".